Жоғары колледжде акушер-гинеколог маманмен кездесу өтті

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университетінің Жоғары колледжінде акушер-гинеколог маманмен «Жұқпалы венерологиялық аурулар. Ерте жүкті болу» тақырыбында онлайн кездесу өтті.

Кездесуде Өскемен қаласы Жоғары медициналық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы Бекзат Әділбекова студенттерге жұқпалы венерологиялық аурулардың түрлері, жұқтыру жағдайлары, алдын алудың жолдары туралы кеңінен мәлімет берді. Сонымен қатар ерте жүкті болудың салдары, қаупі, алдын алу туралы да түсіндіріп өтті.

Кездесу барысында студенттер өздерін толғандырған сұрақтарға мамандардан жауап алды.

Жоғары колледж