ШҚУ студенттері мен оқытушыларының республикалық конференциядағы баяндамалары ғылыми мақалалар жинағында жарияланды

С. Аманжолов атындағы ШҚУ студенттері мен оқытушылары Қорқыт ата атындағы Қызылорда университетінде өткен ғылыми-практикалық республикалық конференцияға қатысты.

Оқытушылар Д.Р. Сапарова мен Е.Ә. Қайырбеков «Экология», «Математика» мамандықтарының студенттерімен бірлесіп цифрлық мәдениет тақырыбына қызықты мақалалар әзірлеп, пандемия кезеңінде оқытудың заманауи әдістері туралы баяндама жасады.

Оқытушылар мен студенттер алғыс хаттармен марапатталып, мақалалары ғылыми жинақта жарияланды.

Жаңа білім мен білім беру серіктестігін құру мүмкіндіктерінің бірі ретінде бірлескен университеттер арасындағы іс-шараларды өткізудің маңыздылығын атап өткен жөн.

Стратегия, халықаралық ынтымақтастық және аккредиттеу бөлімі