ШҚУ студенті А. Полторанина «Радуга талантов» халықаралық фестиваль-байқауында 1 орын алды

С.Аманжолов атындағы ШҚУ студенті Арина Полторанина шығармашылық ұжымдар мен солистердің «Радуга талантов» халықаралық көпжанрлы фестиваль-конкурсында 1 орын алды.

Фестиваль offline және online форматында өткізілді.

Фестиваль ұйымдастырушылары – ШҚО мәдениет басқармасы, ШҚО мәдениет басқармасының «Ертіс концерт» КМҚК, «ШҚО хореографтар қауымдастығы» ҚБ.

Жеңімпаздың жетекшісі – Марина Есютина.

Студентімізді жеңісімен құттықтаймыз!

Баспасөз қызметі