ШҚУ мен Ы.Алтынсарин атындағы АрқПИ ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойды

«Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті» КЕАҚ және «Ы.Алтынсарин атындағы Арқалық педагогикалық институты» КЕАҚ (Арқалық қ.) арасында ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойылды.

Меморандумға жоғары білім, ғылым және мәдениет саласында тікелей және өзара тиімді ынтымақтастықты орнату, оқу, әдістемелік және ғылыми-зерттеу жұмыстарының нәтижелілігін арттыру мақсатында қол қойылды.

Меморандум 5 жыл ішінде әрекет етеді.

Баспасөз қызметі