ШҚУ қызметкерлері мен студенттері Риддердегі өрттен зардап шеккендерге гуманитарлық көмек жеткізді

С.Аманжолов атындағы  ШҚУ қызметкерлері мен студенттерінің күшімен Риддер қаласында өрттен зардап шеккендерге азық-түлік тауарлары, сабын-жуғыш құралдар, киім-кешек және тұрмыстық техника жиналды.

Бұдан басқа, «Бірлік» қоғамдық бірлестігінің ресми шотына ЖОО қызметкерлерінің біркүндік жалақысы аударылатын болады.

Қазіргі уақытта ШҚУ өкілдері жиналған заттарды адресаттарға жеткізді.

Тәрбие жұмысы және әлеуметтік мәселелер бөлім,

Жастар ісі жөніндегі комитет