ШҚУ-дың екі оқытушысы «МАГАТЭ-STAR-NET» желісі бойынша ядролық-энергетикалық жүйелерді модельдеу және бағалау жөніндегі нұсқаушы атанды

Физика кафедрасының оқытушылары «МАГАТЭ-STAR-NET» өңірлік мектебінде «Инпро» әдіснамасын пайдалана отырып, ядролық-энергетикалық жүйелерді модельдеу және бағалау жөніндегі нұсқаушыларды оқыту курсынан өтті.

Физика кафедрасының меңгерушісі Гүлсім Сафуанқызы Бектасова мен аға оқытушы Евгения Петровна Шевчук курстан сәтті өтіп, сертификаттар алды.

Құттықтаймыз!

Физика кафедрасы