ШҚУ-да «Шет тілі: екі шет тілі» білім беру бағдарламасының студенттері мен магистранттары дипломдық жұмыстарын алдын ала қорғады

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-да «Шет тілі: екі шет тілі» білім беру бағдарламасының студенттері мен магистранттарының дипломдық жұмыстарын алдын ала қорғауы өтті.

Алдын ала қорғауға кафедра оқытушылары, ғылыми жетекшілері Т.М. Әбдірахманова, С.А. Федосова, И.Ю. Ларионова, М.А. Серебряникова, Е. Е. Чжан, Г.К. Қапышева қатысты.

Алдын ала қорғауда жұмысты сапалы орындалған студенттердің саны айтарлықтай өсті.

Баспасөз қызметі