«Самғау» әлеуметтік табыс мектебінде Назерке Қалыновамен кездесу өтті

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-да «Самғау» әлеуметтік табыс  мектебінде кезекті кездесу өтті. Мектептің қонағы Назерке Қалынова болды.

Назерке Қалынова – 2001-2005 жылдардағы «Тарих» мамандығы бойынша университет бакалавриатының түлегі, кейін Лилль қаласындағы (Франция) ғылыми-техникалық университеттің магистратурасында оқыған, ал қазіргі уақытта Қазақстандағы Франция Елшілігінде университет, тіл және мәдениет саласындағы ынтымақтастық бойынша жобаның өкілі болып табылады.

Ол мектеп қатысушыларына өзінің кәсіби мансабындағы гуманитарлық білімнің, шет тілдерін үйренудің рөлі туралы айтты.

Қатысушылар мен ұйымдастырушылар Назерке Қалыноваға алғыс білдіріп, қарым-қатынасты жалғастыруға үміт білдірді.

Баспасөз қызметі