С.Аманжолов атындағы ШҚУ Қазақстанның үздік 10 университетінің қатарына енді

Тәуелсіз аккредиттеу және рейтинг агенттігі (IAAR) өткізетін ҚР жоғары оқу орындарының ұлттық сұранысқа ие рейтингісіне 2021 жылы көпбейінді, техникалық, гуманитарлық-экономикалық, медициналық және педагогикалық, өнерлік бағыттағы 85-тен астам жоғары оқу орны қатысты.

2000-нан астам білім беру бағдарламасы сараланды. Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті 9 орынға ие болды.  Біздің білім беру бағдарламалары ТОП-3 қатарына ене алды:

2 орын

7М01501 Информатика

7М01503 Математика

7М02201 Философия

3 орын

6В01301 Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі

6В07101 Материалтану және жаңа материалдар технологиясы

Кафедра меңгерушілерін, факультет декандарын құттықтаймыз!

Стратегия, халықаралық ынтымақтастық және аккредиттеу бөлімі