Биология білім беру бағдарламасының студенттері «Сібе» орталығына аттанды

Бүгін Биология білім беру бағдарламасының 1-2 курс студенттері бір апталық оқу-далалық іс-тәжірибеден өтуге «Сібе» оқу-ғылыми іс-тәжірибелер орталығына аттанды.

Оқу-далалық іс-тәжірибенің мақсаты – студенттерді ШҚО флора және фаунасымен, биотүрлілікпен таныстыру, сонымен қатар ботаникадан, зоологиядан алған білімдерін практика жүзінде шыңдап, гербарий қорын және коллекциялық материалдарды толықтыру.

Тәжірибе жетекшілері – б.ғ.к., профессор К.П. Прокопов және аға оқытушы Б.К. Кәрменова.

Студенттерімізге сәттілік тілейміз!

Биология кафедрасы