Мамыр 2021

ШҚУ-дың Ғылыми кітапханасы «Қасіретті жылдар жаңғырығы» атты библиографиялық ұсынымдық көрсеткіш шығарды

Шығыс Қазақстан университетінің Ғылыми кітапханасы Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай баспаға «Қасиетті жылдар жаңғырығы» атты библиографиялық ұсынымдық көрсеткіш әзірледі.

ШҚУ студенттері жекпе-жектен ел чемпиондары атанды

С.Аманжолов атындағы ШҚУ «Мемлекеттік және жергілікті басқару» білім беру бағдарламасының 2 курс студенті Жарас Төкенов және Экономика және құқық факультеті «Құқықтану» білім беру бағдарламасының 1 курс студенті Әмірхан Мейрам жекпе-жектен ел чемпиондары атанды.

ШҚУ-да «Жадыңнан өшпес» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция өтті

31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай Қазақстан тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Жадыңнан өшпес» атты республикалық ғылыми-практикалық конференция өтті.

ШҚУ-да саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне арналған халықаралық вебинар өтті

С. Аманжолов атындағы ШҚУ-да Саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне арналған "Болашақ үшін есте сақтау" халықаралық вебинары өтті.

ШҚУ-да «Заманауи қалалық көпмәдениетті кеңістік: көпэтностық және моноэтностық» атты халықаралық вебинар өтті

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-да «Қазіргі заманғы қалалық көпмәдениетті кеңістік: көпэтностық және моноэтностық» халықаралық ғылыми-әдістемелік вебинары өтті.

Жоғары колледж «Му PRO» облыстық мамандықтар фестиваліне қатысты

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-дың Жоғары колледжі 24-28 мамыр аралығында өткен облыс мектептерінің 9-11 сынып түлектеріне арналған «Му PRO» мамандықтар фестиваліне қатысты.

ШҚУ-да академик Зәки Ахметовке арналған халықаралық конференция өтті

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-да ел Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай «Академик Зәки Ахметов және ұлттық руханият мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік  конференция өтті.

Осы жылы ШҚУ «Аманжолов университет» логотипі бар өзіндік үлгідегі алғашқы дипломдарын береді

2021 жылы С. Аманжолов атындағы ШҚУ «Аманжолов университеті» логотипі бар өзінің жеке үлгідегі алғашқы дипломдарын беретін болады.

Соңғы үш жылда ШҚУ-да ғылымды қаржыландыру 10 есеге артты

С.Аманжолов атындағы ШҚУ-да соңғы үш жыл ішінде ғылымды қаржыландыру 10 есе өсіп, 1 млрд 163 млн теңгені құрады, ал 2017 жылы бұл сома 110 млн теңгені құраған-ды.

ШҚО Өңірлік коммуникациялар қызметінде ШҚУ ректорының баспасөз конференциясы өтті

ШҚО Өңірлік коммуникациялар қызметінде С.Аманжолов атындағы ШҚУ ректоры М.Ә.Төлегеннің «Жоғары білім саласында білім беру қызметтерін көрсетудің сапасы» атты онлайн режиміндегі баспасөз конференциясы өтті.

Беттер